Skip to content

Marzycielska poczta z podróży

14/02/2013

MarzycielskaPocztowka1-600px

Dzisiaj Walentynki. Nie jestem fanką tego „święta”, ale w ten dzień wysyła się sporo kartek, a kto ma do tego więcej okazji niż ci, którzy świat przemierzają wzdłuż i wszerz? Nie chodzi tu o kartki walentynkowe oczywiście, ale pomyśleliśmy sobie (my, blogerzy piszący o podróżach), że żaden inny dzień nie nadaje się tak dobrze na tę akcję. Akcję namawiania Was do dołączenia do jakże fajnej inicjatywy wysyłania ciepłych słów chorym dzieciom.

Niektórzy z nas od dawna biorą udział w marzycielskiej poczcie, ale się tym nie chwalą, bo i po co? Tym razem nagłaśniamy sprawę, żebyście też włączyli się do akcji, a dzieciaki miały jeszcze więcej frajdy. Wiemy, że czytają nas nasi rodacy z całego świata, prześlijmy więc pozytywną energię z najdalszych jego zakątków dla polskich dzieci, które w codziennym życiu zmagają się z o wiele większymi trudami niż my w podróżach!

My wysyłamy kartki z podróży, ale każdy może się przyłączyć i wysłać kartkę choćby z Fredropola czy innego Zadupia Górnego. Nieważne, czy jeździcie po świecie, czy też stacjonujecie w którymś z polskich miast czy wiosek. Ważne jest przesłanie i ilość wysłanych kartek. Zasypmy dzieciaki pozdrowieniami i życzeniami powrotu do zdrowia!

Ja już wysłałam listy do Kuby, Oliwiera i Julki, czas na was! A jak to zrobić? Wchodzimy na stronę marzycielskiej poczty, przeglądamy listę dzieci czekających na listy, bierzemy w dłoń długopis i kartkę, a potem maszerujemy do skrzynki na listy.

Mamy też nadzieję, że dzięki tej akcji jeszcze więcej dzieci włączy się w marzycielską pocztę, więc będzie do kogo słać pozdrowienia (z drugiego końca świata czy też zza miedzy)!

3 Komentarze leave one →
 1. 17/02/2013 7:55 am

  Za 2 tygodnie będę w Nepalu i Iniach. Postaram się wysłać kartkę do dzieci. Fantastyczna akcja :)

  • 17/02/2013 9:18 am

   To moze na siebie wpadniemy tam gdzies, tez bede w Nepalu za ok. 2tyg :)

  • supertanielatanie permalink
   17/02/2013 8:30 pm

   Ja w Nepalu będę tylko 3 dni (7-10 marzec). Resztę czasu spędzę w Indiach :)

Masz coś do dodania? Wal śmiało!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: